Fryzury Podkategoria: Fryzury

 • Keratynowe prostowanie włosów i nanoplastia »

  Spełnij marzenie o pięknych, zdrowych, lśniących, prostych włosach.
  Specjalizujemy się głównie w zabiegach regeneracji zniszczonych włosów za pomocą keratynowego prostowania oraz innowacyjnego zabiegu nanoplastii.
  Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki czemu wielokrotnie przywracaliśmy blask niejednym zniszczonym włosom.
  Pracujemy na najlepszych produktach dostępnych na rynku - AmazonKeratin, Floractive - mając na uwadze zdrowie i zadowolenie naszych klientów.

  Oferujemy takie zabiegi jak:
  - nanoplastia
  - keratynowe prostowanie
  - warkocze holenderskie
  - usuwanie zniszczonych końcówek

  Keratynowe prostowanie włosów to zabieg głęboko regenerujący, nawilżający włosy oraz prostujący. Szczególnie polecany dla włosów suchych, puszących się, trudnych do ogarnięcia. Włosy po zabiegu odzyskują blask, są nawilżone i zregenerowane.
  Dzięki zabiegowi możesz skończyć z codziennym prostowaniem włosów, na okres kilku miesięcy.

  Nanoplastia to nanotechnologia oparta na wewnątrzkomórkowym odżywaniu bez zawartości formaldehydu i jego pochodnych w składzie.
  Zabieg jest w 100 % organiczny i działa na bazie masła shea, oleju arganowego, kolagenu, keratyny, witamin i protein znajdujących się w naturalnych produktach pochodzących z tropikalnych roślin i owoców. Efektem są proste, zdrowe włosy nawet przez 6 miesięcy.

  Kolorowe warkocze to nieinwazyjna metoda doczepienia na kilka-kilkanaście dni syntetycznych, kolorowych włosów lub w kolorze zbliżonym do własnego. Możliwość przedłużenia i zagęszczenia włosów w formie warkoczy.

  Usuwanie zniszczonych końcówek polega na mechanicznym usunięciu zniszczonych, rozdwojonych końcówek włosów na całej długości bez utraty długości, za pomocą innowacyjnej maszynki Split Ender Pro.

  Zabieg pozwala przywrócić włosom dawny blask oraz gładkość bez nadmiernego ich skracania.

  Data dodania: 07 08 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fryzury

Fryzury - nowa strona:

Adres: