Tworzenie stron www

Za każdym razem podczas tworzenia stron internetowych, czy to prostych wizytówek, czy blogów, bierzemy pod uwagę Państwa wytyczne, byście Państwo byli w 100% zadowoleni z wykonanej przez nas pracy.

Wszelkie materiały przesłane przez Państwa takie jak zdjęcia, wykresy, plany itp są przez nas dostosowywane do wyglądy strony internetowej, lub na odwrót, to do nich dostosowujemy tę stronę. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie stworzyć obszerne teksy, praktycznie z każdej dziedziny, które będą spełniały wszystkie standardy. Teksty tę będą w pełni stylistyczne, napisane poprawnie i właściwe. Jesteśmy też w stanie przetłumaczyć teksty w języku angielskim lub na język angielski.

Zawsze dostają Państwo w pełni funkcjonalną gotową stronę internetową, którą w razie potrzeby będzie można w łatwy sposób modyfikować w przyszłości. Jeżeli klient sobie życzy, jesteśmy w stanie napisać, przewodnik po stronie od strony administracyjnej, po to by lepiej poznać jej działanie.

Zajmujemy się głownie projektowaniem:

  • stron firmowych wraz z blogiem
  • stron prywatnych wraz z blogiem
  • sklepami internetowymi

Zawsze wychodzimy naprzeciw wymaganiom klienta, dlatego staramy się zawsze dodać opcje bloga na stronie, by każdy z Państwa mógł w prosty sposób informować swoich klientów o nowościach oraz utrzymywać z nimi kontakt. Klient zapomniany to klient stracony, a tego Państwo chyba nie chcą, prawda ?

Ceny stron, są różne, zależne od wymagań. Zaczynają się od 400 zł wzwyż.

W chwili obecnej najwięcej klientów na usługę „tworzenie stron” mamy z miast takich jak: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Tychy, Czestochowa jak i również z całej Polski.

W razie dodatkowych pytań proszę pisać poprzez formularz kontaktowy.