Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Detektyw Szczecin »

  Wysokiej klasy usługi detektywistyczne w Szczecinie oferuje agencja GoldSpy. Nasze prace obejmują między innymi: sprawy cywilne, sprawy gospodarcze, informatykę śledczą, podsłuchy, zabezpieczenia informatyczne oraz udzielanie porad. Jesteśmy profesjonalistami i dobrze znamy specyfikę branży. Dlatego też, pracujemy skutecznie i dyskretnie. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro Klienta i pomyśle rozwiązanie jego sprawy. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu z naszym biurem, jeśli będziecie Państwo zainteresowani usługami.

  Data dodania: 05 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kamerzysta i Fotograf Olsztyn »

  Mamy bogate doświadczenie zdobyte przy produkcjach ślubnych, przez co nasze filmy są nowoczesne, dynamiczne i techniczni, wykorzystujemy ujęcia z lotu ptaka. Pragniemy uchwycić najważniejsze dla Was momenty i zatrzymać na zdjęciach oraz filmie. Stawiamy na nowoczesność. Film nie musi byc długi aby był ciekawy. Oferujemy również fotografię ślubną oraz rodzinną czyli sesje małżeńskie, brzuszkowe, dziecięce. Każde zdjęcie zostaje poddane retuszowi. Działamy na terenie Olsztyna, Mrągowa, Szczytna, Pisza, Giżycka oraz całego województwa Warminśko-Mazurskiego.

  Data dodania: 02 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wodzisław Śląski »

  Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Nasze kancelarie znajdują się w Wodzisławiu Ślaskim i Rybniku. Adwokat Patrycja Nieplet oraz Adwokat Tomasz Kazubski udzielą profesjonalnej porady prawnej a także reprezentują Twoje interesy w sądzie. Zakres usług obejmuje między innymi sprawy rozwodowe, spadkowe, karne, jazdę pod wpływem alkoholu, separacje, wypadki drogowe i wiele innych

  Data dodania: 17 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Schronisko z usługami opiekuńczymi »

  Schronisko dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi znajduje się w miejscowości Gwizdaj w gminie Przeworsk na terenie województwa podkarpackiego. Schronisko z usługami opiekuńczymi prowadzone przez Akademię zapewnia swoim podopiecznym całodobowy pobyt, trzy posiłki dziennie, pomoc doświadczonych opiekunów, pracownika socjalnego, prawnika oraz terapeuty uzależnień. Pobyt osoby w schronisku poprzedzony jest przeprowadzeniem wywiadu środowiskowego i wydaniem decyzji przez właściwy ośrodek pomocy społecznej.

  Data dodania: 06 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Zgierz Łódź Ozorków »

  Adwokat w Łodzi i Zgierzu oferujący pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa odszkodowawczego, cywilnego, rodzinnego i odszkodowawczego. Nasze wieloletnie doświadczenie w reprezentacji Klientów przed sądem możliwa nam oferowanie Klientom optymalnych rozwiązań prawnych. nasze Kancelarie Adwokackie mieszczą się w Łodzi i Zgierzu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www celem zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej kancelarii. Oferujemy kompleksową pomoc prawną zarówno na rzecz osób fizycznych jak i przedsiębiorców.

  Data dodania: 03 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Foto Ty i Ja fotografia ślubna i okolicznościowa »

  Fotografia ślubna, weselna pełna pasji tworzenia dla ludzi po to aby zdjęcia były dla nas pamiątka na lata. Foto Ty i Ja to zdjęcia pełne emocji, szaleństwa, miłości i radości. Zapraszam na www. fototyija. pl gdzie poznasz mnie bliżej oraz moje fotografie. Sesje ślubne, weselne to pokazanie tego co najważniejsze dla ciała i ducha. Zapraszamy równie na sesje artystyczne do studia fotograficzne które mieści się w Krotoszynie, gdzie wykonujemy również zdjęcia biometryczne, zdjęcia na każdy dokument z wydrukiem na miejscu.

  Data dodania: 15 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela »

  Strona poświęcona tematyce odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Pobierzesz tu profesjonalny wzór odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Na stronie znajdziesz także przydatne artykuły o tym jak uzyskać: rentę, zadośćuczynienie, odszkodowanie.

  esteśmy Kancelarią Adwokacką z Wrocławia. Podejmujemy się reprezentacji na terenie całego kraju. Przykładowe świadczenia jakie realizujemy to: odszkodowanie na wypadek śmierci lub za uszczerbek na zdrowiu, wypadek w pracy, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, a także wszelkiego rodzaju zadośćuczynienia i renty odszkodowawcze. Nie pobieramy opłat wstępnych, nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz indywidualne podejście.

  Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela
  Kancelaria Adwokacka Wrocław

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Piotrowski Rolbiecka »

  Kancelaria Radców Prawnych Piotrowski Rolbiecka zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno Klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, jak i podmiotom instytucjonalnym.
  Dzięki zdobytej wiedzy, a także bogatemu doświadczeniu, zespół radców prawnych Kancelarii wspiera Klientów w ich bieżącej działalności, w czasie postępowań sądowych, administracyjnych oraz egzekucyjnych. Prowadzi sprawy z zakresu prawa upadłościowego oraz naprawczego i restrukturyzacyjnego.
  Chcąc w pełni pomagać swoim Klientom, Kancelaria współpracuje m. in. z biurami rachunkowo – podatkowymi, kancelariami notarialnymi, komorniczymi, adwokackimi oraz radcowskimi, biegłymi rewidentami, geodetami, tłumaczami, a także projektantami oraz specjalistami z zakresu budownictwa. Kancelaria reprezentuje swoich Klientów na terenie całego kraju.

  Data dodania: 26 01 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: