Pozycjonowanie

Pozycjonowanie dla większości z Was to ciężkie zagadnienie. I tu własnie pojawiamy się my, zespół seoservis, który zajmie się tym za Pańśtwa.

Czym tak naprawdę jest pozycjonowanie ? Pozycjonowanie jest to szereg działań zmierzających do wyświetlania się danej strony WWW na daną frazę kluczową (frazą kluczową może być np” Pozycjonowanie Katowice” lub „Pozycjonowanie Sosnowiec„), jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Po ludzku, pozycjonowanie w skrócie polega na tworzenie linków zwrotnych do Państwa strony z rożnych innych stron internetowych z całego świata. Im lepsza taka strona na której znajdzie się Państwa link, tym lepiej. Dlaczego, dlatego ze strony przekazują sobie tak zwaną moc, określane to jest jako Page Rank (oznaczenie PR) oraz Trust Rank (oznaczenie TR).

Nasza firma działa na rynku od 2011 roku. W tym czasie udało nam się nabrać wystarczającej wiedzy by pozycjonować nawet najtrudniejsze strony internetowe. Dzięki rzetelności oraz pasji w to co robimy osiągamy same sukcesy, a co za czym idzie nasi klienci również je osiągają.  I o to dla nas chodzi. Klient ma być zadowolony, bo zadowolony klient to dobry klient.

Pozycjonujemy strony ze stała opłatą miesięczna po podpisaniu umowy na minimum 6 miesięcy. Dlaczego  te 6 miesięcy ? Dlatego, iż najwięcej pracy wkłada się przez pierwsze pół roku, w tedy ponosimy największe koszta, dodajemy do płatnych stron, tworzymy zaplecza itp. Wyniki zazwyczaj widać po około 40-60 dniach o daty rozpoczęcia pozycjonowania.

Linkujemy naturalnie, bez obawy na bana czy też filtr z google.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.