Kazior5.com – domowy zwierzyniec

Opis firmy: Autorska strona pasjonata zwierząt.

Zakres działań: Pozycjonowanie określonych fraz kluczowych w wyszukiwarce google:

1.królik

2.króliki

3.pies

4.papuga

5.kanarek

6.kot

7.gryzonie

 

Adres stronyhttp://www.kazior5.com/

Opis firmy: Poszukiwaczu wiedzy i kreatywnej zabawy odkryj w naszym sklepie tajemnicę świetnej zabawy i skutecznej edukacji. Polecamy ciekawe zabawki edukacyjne i książki. Nasza oferta kierowana jest również do pedagogów i nauczycieli, których opinia jest dla nas bardzo cenna. Kupując zabawki i pomoce szkolne w edupromo możesz liczyć na uczciwość, dobry kontakt świadczy o tym 100% pozytywnych komentarzy na Allegro i wielu zadowolonych z zakupów  Klientów. Wysyłamy  zabawki także jako prezent, w  ozdobnym opakowaniu na życzenie Klienta. Przyjmujemy zamówienia na dowolne książki językowe, edukacyjne i hobbystyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi licznymi blogami, na których staramy się dokładniej opisać asortyment. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie. Jeżeli macie Państwo pytania związane z zakupami, prosimy o kontakt. Jesteśmy pod telefonem pon-sob 8.00 20.00 -519 599 684 oraz na bieżąco odbieramy e-mail edupromo@edupromo.pl 24h. Zarejestruj się w sklepie i zamów coś dla siebie a przekonasz się, że zakupy z nami są bezpieczne i przyjemne. edupromo promocja edukacji oraz wiedza, nauka i zabawa to określa nasz asortyment w sklepie i naszą działalność. Konto edupromo mBank 97 1140 2004 0000 3302 7403 3267 Akceptujemy karty płatnicze, przelewy. Płatności gotówką przy odbiorze osobistym w Warszawie.

Zakres działań: Pozycjonowanie określonych fraz kluczowych w wyszukiwarce google:

1. Trener osobisty łódź

2. Trener personalny łódź

3. Trener crossfit

Adres stronyhttp://www.trener-osobisty.org.pl

Grupa Przewozowa jest firmą która pomoże Państwu w dostarczeniu Państwa przesyłki kurierskiej do adresata.

Opis firmy: Firma zajmuje się dostarczaniem do firm i instytucji akcesoriów biurowych. Prowadzi również sprzedaż detaliczną w sklepie zlokalizowanym w Czeladźi

Zakres działań: Opracowanie indywidualnego projektu graficznego strony. Wdrożenie systemu zarządzania sklepem. Administracja serwisem.

Adres strony: http://akcesoriabiurowe.com

Wykorzystane technologie: