Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

 • domy z bala »

  Domy z drewna Skibiński to rodzinna firma o długiej i chlubnej 20-letniej tradycji. Przywiązujemy ogromną wagę do wysokiej jakości i pełnego zadowolenia naszych klientów. Pracujemy z najwyższym poszanowaniem środowiska naturalnego tworząc wspaniałe drewniane konstrukcje zgodnie z oczekiwaniami inwestorów. Zdecydowanie największym atutem firmy jest wysoka jakość, na którą nieustannie stawiamy. Drewno pozyskujemy z Polskich Lasów Państwowych, które są odpowiedzialnie zarządzane. Każdy element poddawany obróbce odpowiednio selekcjonujemy nadając mu właściwą klasę wytrzymałościową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie budownictwa drewnianego zyskaliśmy możliwość wypracowania niezawodnych rozwiązań technologicznych, które pozwoliły na doprecyzowanie elementów konstrukcyjnych

  Data dodania: 12 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wyszomirscy sp. z o.o. »

  Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską działającą od 2011 roku.

  Specjalizujemy się w budowie:

  domów jednorodzinnych
  domów bliźniaczych
  lokali mieszkalnych
  domów szeregowych
  Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom jak najwyższego standardu wykonania i miejsca zamieszkania na długie lata. Nasze projekty realizujemy z pasją korzystając z ogromnego doświadczenia, które posiadamy. Na przestrzeni ostatnich lat stworzyliśmy nowe miejsce zamieszkania dla ponad stu osób. W swoich poczynaniach staramy się być przede wszystkim dokładni, ponieważ rozumiemy jak ważne dla każdego z nas jest ciepło domu rodzinnego. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, które zakupujemy u godnych zaufania i sprawdzonych przez nas dostawców. Nie zapominamy również o estetyce, wszystkie nasze dotychczasowe inwestycje były utrzymywane w nowoczesnym budownictwie. Właśnie takie wykonanie idealnie wpisuje się w krajobraz podwarszawskich Marek. To wszystko sprawia, że nasze przedsięwzięcia są przemyślane oraz funkcjonalne, a nasze lokale cieszą się szczególną popularnością.

  Data dodania: 02 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Okna, drzwi, bramy, rolety - HM Okna Skierniewice »

  Sprzedaż i montaż okien pcv, drewnianych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zarówno drewnianych, jak i stalowych (również specjalistycznych, np. antywłamaniowych), a także bram garażowych i rolet antywłamaniowych. Fachowe doradztwo, produkty uznanych firm, takich jak Veka, Drutex, Teamplast, Erkado, POL-SKONE, Wiatrak, DRE, Mar-tom, Porta, Wiśniowski, Krispol, Aluprof, posiadające stosowne atesty. Bogata gama akcesoriów ozdobi zakupione okna i drzwi i pozwoli Państwu cieszyć się nimi przez długie lata.

  Data dodania: 21 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie Azbestu »

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w usuwaniu tego typu materiałów. Zaufało nam już wiele gmin z całej Polski. To właśnie dla nich została przygotowana specjalna oferta, dzięki której ich mieszkańcy mogą być pewni, że usuwanie azbestu odbędzie się nie tylko szybko, ale przede wszystkim właściwie, dzięki czemu ich bliscy będą bezpieczni.
  Jeśli na swoim dachu posiadacie jeszcze szkodliwy materiał, nie zwlekajcie z jego wymianą. Pierwszym powodem tej decyzji nie powinna być nałożona przez Unię Europejską dyrektywa, ale dbałość o zdrowie i życia nas samych, ale także naszych bliskich. Ponad dwudziestoletnia tradycja naszej firmy pozwoliła nam wyrobić sobie renomę i pokazać, że jesteśmy godni zaufania – działamy nie tylko szybko, ale przede wszystkim skutecznie i bezpiecznie.

  Data dodania: 22 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kamienie dekoracyjne do ogrodu - Kopalnia Księżyce »

  Kopalnia Łupka Księżyce, ma świetną lokalizację. Podstawowym surowcem jest szarogłaz. Kopalnia Produkuje kamienie murowe, korę łupkową w różnych frakcjach, kamień do gabionów, kamień na ścieżki ogrodowe, czy wielkie płyty służące na oczka wodne i kaskady.
  Kamień z Kopalni Księżyce jest wszechstronny i ma wiele zastosowań. Jest naturalny, niezmienny w swoim wyglądzie przez wiele lat.
  ma doskonałe parametry, przez co może być zastosowany w miejscach o zróżnicowanych warunkach atmosferycznych.

  Data dodania: 24 06 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: